Pracuj v Hlohovci ako operátor výroby! Plat 950€ + ubytovanie zdarma!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Hlohovec, Slovensko
Termín nástupu
ihned
735 - 950 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy: 735€ + 215€ bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykladanie a nakladanie dopravníkov, vizuálna kontrola vyrobených dielov
• ich odmasťovanie, stieranie, lakovanie, či leštenie.
• montáž, vŕtanie, zváranie, opaľovanie, lepenie, klipovanie, skrutkovanie, vybíjanie
• balenie, skenovanie, kontrola, vedenie záznamov
• práca na 3 zmeny

Mesačný výkonnostný a dochádzkový bonus
Ubytovanie ZDARMA
Doprava z ubytovne do práce a späť ZDARMA
Sociálny program (teambuildingy, firemné večierky, Vianočné a vitamínové balíčky, športové aktivity)
Možnosť nadčasov
Možnosť záloh

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

lider v lakovaní a kompletovaní nárazníkov pre vozidla značky Peugeot, Jaguár a Landrover.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

ochota a chuť pracovať
chuť učiť sa novým veciam
samostatnosť
zodpovednosť
manuálna zručnosť

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3767047  Dátum zverejnenia: 19.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 735 - 950 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy: 735€ + 215€ bonusy