Operátor výroby sedačiek do áut Voderady

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Voderady pri Trnave, Voderady, Slovensko
Termín nástupu
ihned
Od 765 EUR/mesiacZákladná mzda 765€ /mesiac brutto + príplatky , bonusy + 100 eur bonus pre lokálnych zamestnancou bez ubytovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba špičkových sedačiek pre svetové automobilové značky:
• montáž dielov, obsluha montážnej linky
• ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke
• práca vhodná prevažne pre mužov aj ženy
• kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu
• dodržiavanie predpísaných pracovných postupov a noriem kvality

Základná mzda 765€ /mesiac brutto
 Dochádzkový bonus od prvého mesiaca max. 5% zo základnej mzdy ( až do výšky 36,75€)
 Mesačný výkonnostný bonus od prvého mesiaca- max 15% (110,25€) zo základnej mzdy daného mesiaca (indikátory sú bezproblémová dochádzka, žiadne disciplinárne problémy, produktivita zmeny)
 Práca nadčas počas prac. zmeny 25%,
 Príplatok za prácu v noci: 0,82€ / hod (22:00 - 06:00)
 Príplatok za prácu v Sobotu: 50%
 Príplatok za prácu v Nedeľu: 50%
 Príplatok za sviatok 100%
Pracovné zmeny
• trojzmenka (06:00/14:00 - 14:00/22:00 - 22:00/06:00)
• občasné pracovné víkendy podľa výroby - aktuálne sú planované. Veľké množstvo presčasov

Pracovná zmluva prvých 5 dní :
• Pracovná zmluva, dohoda o dočasnom pridelení

Pracovná zmluva
• dohoda o dočasnom pridelení

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis na uvedenú adresu.
Bližšie informácie v pracovné dni od 8.00 do 16.00h na telefónnom čísle: 0911828204.
Kontakovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

líder vo výrobe sedačiek do áut

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

ZŠ, Nižšie stredné odborné vzdelanie
-skúsenosti s prácou v automobilovom priemysle výhodou
-manuálna zručnosť
-precíznosť a presnosť v dodržiavaní výrobných postupov
-prax nie je nutná - zaškolenie v tréningovom centre, je ale potrebná manuálna zručnosť z oblasti montáže
-sebadisciplína, pracovitosť, samostatnosť,dodržovanie pravidelnej dochádzky do práce.
• praktické myslenie
• 100% zrak (okuliare nevadia)
• 100% zdravotný stav

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3854627  Dátum zverejnenia: 23.1.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 765 EUR/mesiac