Reagujte bez životopisu

Pracuj ako skladník VZV v Nitre! Ubytovanie zadarma!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nitra, Slovensko
800 - 1 000 EUR/mesiacmesačná mzda 800Eur brutto dochádzkový bonus 50€ /mes štvrťročný dochádzkový bonus 150Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykládka/nakladka kamiónov (materiálu a tovaru, Obsluha VZV, Overovanie zhodnosti dodaného tovaru s dodacím listom a objednávkou,
- Príprava a podpisovanie prepravných dokumentov s prepravcom,
- Príjem a výdaj tovaru na sklad (elektronicky) + fyzický príjem a výdaj tovaru do zóny na to určenej,
- Odovzdanie a archivácia dokumentov súvisiacich s dodaním tovaru,
- Riadenie obalového materiálu, prebaľovanie výrobkov,
- Fyzický a elektronický príjem a výdaj výrobkov na sklad,
- Príprava výrobkov na expedíciu,
- Páskovanie hotových výrobkov a uloženie na miesta a do zón na to určených,
- Nakládka kamiónov
- Práca so skenerom, v internom programe a počítačom
- Inventúra obalov a hotových výrobkov.

dochádzkový bonus 50€ /mes
štvrťročný dochádzkový bonus 150Eur
práca na 1-2 zmeny,
príplatky podľa ZP
ubytovanie hradené

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

klient sa zaoberá prípravou výrobkov na expedíciu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

platný preukaz VZV!
stredoškolské vzdelanie
prax v odbore
ochota pracovať na zmeny, v prípade potreby nadčasy

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3871375  Dátum zverejnenia: 14.2.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac