Operátor výroby, pro muže i ženy, ubytování zdarma, zálohy, možnost přesčasů

Manuvia, a. s.

Místo práce
Družstevní 1393/30, 789 85 Mohelnice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budu vykonávat?
• Obsluhovat stroje.
• Kompletovat elektrosoučástky světlometů.
• Komunikovat s mistrem výroby a zodpovídat za kvalitu
odvedené práce.
• Vizuálně kontrolovat výsledný produkt.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 13. a 14. plat
- ubytování zdarma
- možnost přesčasů
- rotace zaměstnání
- Docházkové prémie 10 %
- Výrobní prémie až 34 %
- Osobní prémie až 10 %
- Přesčasy přes týden 25 %
- Příplatek za práci o víkendu a v noci 10 %

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Čím se podnik zabývá?
Vyvíjí a vyrábí osvětlovací techniku a elektroniku pro automobilový průmysl a zároveň vlastní jednu z celosvětově největších organizací s náhradními díly pro automobilové doplňky a příslušenství

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3890274  Dátum zverejnenia: 11.3.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc