Hľadáte prácu v Olomouckom kraji? Ozvite sa nám, máme voľné miesta operátorov výroby!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Mohelnice, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
111 Kč/hod.+ bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čím se podnik zabývá?
Vyvíjí a vyrábí osvětlovací techniku a elektroniku pro automobilový průmysl a zároveň vlastní jednu z celosvětově největších organizací s náhradními díly pro automobilové doplňky a příslušenství

Co budu vykonávat?
• Obsluhovat stroje, pozice se střídají
• Kompletovat drobné součástky do světlometů za pomocí elektrických šroubováků
• Komunikovat s mistrem výroby a zodpovídat za kvalitu
odvedené práce
• Vizuálně kontrolovat výsledný produkt

Zamestnanecké výhody, benefity

Benefity:
•ubytování Zdarma
•ze svozových lokalit máte od nás zajištěnou
dopravu na každou směnu a ze směny (v
závislosti na vzdálenosti vám pak bude strženo ze mzdy 400 – 1 000 Kč)
•zálohy 1000 Kč
•stravování zabezpečeno
•13., 14. plat
• Docházkové prémie 10 %
• Výrobní prémie až 34 %
• Osobní prémie až 10 %
• Přesčasy přes týden 25 %
• Příplatek za práci o víkendu a v noci 10 %

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Vyvíjí a vyrábí osvětlovací techniku a elektroniku pro automobilový průmysl

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

-jemná motorika
-prax na podobnej pozícii podmienkou
-ochota pracovať na smeny
-dobrý zdravotný stav

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

1000 a viac zamestnancov
ID: 3905502  Dátum zverejnenia: 23.4.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 111 Kč/hod.