Hľadáme vodičov MKD pre strednú, južnú Európu a štáty Beneluxu! Platové podmienky do 58 500Kč!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nemecko, Belgicko, Holandsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Od 21 360 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda je 21 360 Kč brutto + diéty + príplatky na základe najazdených kilometrov .Priemerne si naši králi ciest zarobia 45 000 Kč – 58 500 Kč v čistom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čaká vás veľkoobjemová preprava tovaru na vozidlách tandem. Naši cestní machri jazdia na moderných kamiónoch značiek Mercedes-Benz nie starších ako 3 roky. Pracovný režim je systémom 2/1, 3/1 alebo 4/1 to znamená 2 až 4 týždne na cestách, následne pauza.

Práca je pre stabilnú českú spoločnosť so sídlom v Dubí s 20 ročným pôsobením.

Základná mesačná mzda je 21 360 Kč brutto + diéty + príplatky na základe najazdených kilometrov. Priemerne si naši králi ciest zarobia 45 000 Kč – 58 500 Kč v čistom.

· Krajiny západnej Európy (DE, NL, BE...) majú diéty v hodnote 55€/deň.

· Krajiny východnej Európy majú diéty v hodnote 49€/deň.

· Česká republika 220 CZK/deň.

Firemné benefity

· Asistenčné služby

· Firemné poistenie

· Dispečing 24/7

· Firemná SIM karta s 50 GB dát a volaním

· Zálohy pre platby počas výkonu práce

· Samozrejmosťou je mzda vždy včas k 20. dňu v mesiaci

· Zmluva je na HPP na dobu neurčitú s 2-mesačnou skúšobnou dobou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Klient je popredným prepravcov s dlhodobou praxou v preprave tovaru najmä v Holandsku, Nemecku a Belgicku na vozidlách tandem .

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, D

Vodičské oprávnenie skupiny C a CE

· Profesionálna karta vodiča

· Platná tachografová karta vodiča

· Cestovný pas

Základom je dobrý zdravotný stav nakoľko ide o psychicky náročnú prácu a samostatnosť. Potrebný je jeden z komunikačných jazykov dispečingu - angličtina, nemčina, ruština alebo ukrajinčina.

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3930175  Dátum zverejnenia: 28.6.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 21 360 EUR/mesiac