Reagujte bez životopisu

Pracuj vNitre, doprava a ubytovanie zabezpečené /operátor výroby/!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nitriansky kraj, Slovensko
4,66 EUR/hod.Hodinová mzda je 4,66 €/hod; po skúš. dobe 5,14€/hod brutto+ príplatky + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ednoduché manipulačné práce,
balenie LCD TV,
skladanie komponentov,
obsluha automatizovanej pracovnej linky,
skladové práce, montáž zábavnej elektroniky.

Zabezpečené ubytovanie
Zabezpečené stravovanie v podniku (zabezpečený obed - príspevok 1,80€; zamestnanecká cena je 1,31€, za nočnú smenu bez stravy - doplatok do mzdy 2,11€)
Dochádzkový a výkonnostný bonus - podľa podmienok užívateľského zamestnávateľa
Zabezpečená doprava do a zo zamestnania priamo na ubytovňu
Zálohy
Možnosť nadčasov

Pre podnik v Nitre obsadzujeme pozície Operátora výroby LCD televízorov. Operátor vykonáva operácie vo výrobe v súlade s operačnými štandardami, manipuluje s materiálom a hotovými výrobkami.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

podnik v Nitre sa zaobrá výrobou LCD televízorov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

ochota a chuť pracovať
zodpovednosť
spoľahlivosť

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3954011  Dátum zverejnenia: 19.8.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 4,66 EUR/hod.