Branch Manager Pardubice + Hradec Králové

Manuvia, a. s.

Místo práce
Pardubice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zodpovědnost za plnění objednávek u přidělených klientů skupiny
- Vyhledávání nových zakázek.
- Zodpovědnost za celkovou správu zakázky, objednávky
- Zodpovědnost za profesionální komunikaci, dodržování termínů směrem ke klientovi
- Zabezpečení stabilního a dlouhodobého pracovního výkonu dočasně přidělených zaměstnanců
- Zodpovědnost za optimální fluktuaci
- Mapování konkurence
- Koordinace náborových aktivit spojených s naplněním objednávky
- Spolupráce při náboru zaměstnanců EU a NON EU

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí silné mezinárodní společnosti
• Platové ohodnocení odpovídající pracovní pozice
• Pružná pracovní doba
• Služební automobil i pro soukromé účely
• Notebook, telefon

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Personální agentura, která působí v Česku, na Slovensku, v Polsku, Rumunsku a Srbsku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření (výhodou)
• 3-5 let zkušeností v B2B obchodě
• Předchozí zkušenosti v personální agentuře (výhodou)
• Výborné komunikační a argumentační dovednosti
• Znalosti procesů, postupů a obchodních nástrojů
• Znalost pracovního práva a legislativy upravující agenturní zaměstnávání
• Zkušenosti s vedením týmu a jeho rozvojem
• Vysoká míra samostatnosti a sebemotivace
• Zaměření na výsledek
• Schopnost řešit problémy, přizpůsobovat se změnám
• AJ výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3986181  Dátum zverejnenia: 8.4.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc