IT Business Analytik so zameraním na financie do Prahy

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Praha
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
3 400 EUR/mesiacplat orientačne okolo 90.000 Kč HPP alebo 6500 Kč pri IČO MD

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zber a analýza požiadaviek od zákazníka
• analýza procesov
• návrh úpravy CTS v súlade s jeho architektúrou
• tvorbě funkční specifikace
• prezentačné výsledky analýzy
• definícia zoznamu zmien v CTS
• sledovanie správnosti realizácie projektu počas vývoja a testu až po uvedenie do živého provozu
• intenzívna komunikácia so zákazníkom a s kolegami z vývoja

- dlhodobá spolupráca na zaujímavých projektoch v oblasti kapitálových trhov v priateľskom neformálnom kolektíve
- flexibilná pracovná doba
- Cafeteria - benefitný systém
- Multisport karta, stravné lístky, príspevoko na životné a penzijné poistenie, firemný tarif, výučba angličtiny, sick day, po 1. roku práce 5 dní dovolenky navyše a množstvo iných výhod

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia sa obsadzuje pre spoločnosť v Prahe, ktorá dodáva moderné SW riešenie a komplexné bankové systémy pre tie najvýznamnejšie banky na SVK a v Čechách.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- kanddát musí byť z okolia Prahy na dochádzanie max 1-2 hodiny
- prax s analýzou IT projektov vo finančnom sektore veľká výhoda
- skúsenosti s analýzou SW riešení - ak na strane dodávateľa výhoda
- analytické myslenie, zodpovedný prístup, tímová spolupráca, komunikácia a snaha o určenie riešenia
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- znalosť základných princípov relačných databáz, schopnosť tvorby SQL dotazov alebo aspoň základné znalosti o analytických nástrojoch

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4008554  Dátum zverejnenia: 4.12.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 3 400 EUR/mesiac