Zdravotná sestra Český Krumlov

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Český Krumlov, Česko
Termín nástupu
podľa dohody
33 800 Kč/mesiaczákladná mzda 33800 Kč priemerná mzda po skúšobnej dobe 38600Kč Ostatné príplatky podľa zákona.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- 12 hodinové pracovné zmeny
- poskytovanie základnej a špecializovanej ošetrovateľskej starostlivosti podľa zákona
- výhodou je špecializácia - peri-operačná a intenzívna starostlivosť

- príspevok na nákup vitamínov
- príplatok za dĺžku odbornej praxe
- príplatok za odpracované roky
- príplatok na penzijné pripoistenie
- dovolenka 5 týždňov
- možnosť dotovaného stravovania na pracovisku - obed zamestnanci platia32Kč
- možnosť ubytovania 1800Kč-3000Kč na nemocničnej ubytovni

Svoje CV posielajte na uvedenú adresu. V prípade otázok prosím volajte na uvedené telefónne číslo.
Za sprostredkovanie práce neplatíte žiaden poplatok!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Nemocničná a zdravotná starostlivosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecná sestra

- príjemné vystupovanie
- odborná erudícia
- profesionalita
- empatia
- spoľahivosť

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4020051  Dátum zverejnenia: 26.7.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 33 800 Kč/mesiac