Chcete perspektivní zaměstnání? Operátor výroby / Mzda až 33.000 Kč + nábor. příspěvek

Manuvia, a. s.

Místo práce
Družstevní 16, Mohelnice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.2.2021
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 - 33 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Kompletace světel, která zahrnuje jemnou montáž
* Jednoduchá obsluha strojů a výrobních linek
* Kontrola kvality

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Hrubá mzda až 33.000 Kč + 10.000 Kč náborový příspěvek
* 13. a 14. plat
* Pravidelné platové bonusy
* Odměna za doporučení 13.500 Kč
* Vyplácení záloh
* 25 dnů dovolené
* Příspěvek na stravování
* Autobusové svozy z Olomouce, Bruntálu, Rýmařova, Břidličné, Moravské Třebové, Jevíčka a Červené Vody, Králik, Kocandy, Bušína a Klášterce
* Ubytování ZDARMA po odpracovaném měsíci
* Práce ve třísměnném a nepřetržitém provozu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Stále nemáte to správné finanční ohodnocení? Tak pojděte k nám. Hledáme nové kolegy na rozšíření týmu na pozici operátor výroby u stabilní mezinárodní společnosti, která se zaměřuje na výrobu a vývoj světlometů pro největší světové automobilky.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Automotiv

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Manuální zručnost
* Ochotu pracovat ve směnném provozu
* Dodržování pracovních postupů
* Perfektní docházku, samostatnost, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4022501  Dátum zverejnenia: 19.1.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 23 000 Kč/měsíc