Servisní technik - letecký průmysl | pouze ranní směny

Manuvia, a. s.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
21 500 - 31 000 Kč/měsícZákladní mzda: 21 500kč Výkonnostní bonusy: 2580 Kč Extra Odměna: 0 - 6676 Kč Mzdový výdělek: 30 756 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Záručního a pozáručního servis a činnosti spojené s provozem a údržbou letecké techniky
- Dle odbornosti diagnostika a odstraňování poruch na systémech, agregátech a přístrojích
- Zaznamenávání provedených změn do provozní dokumentace
- Dle potřeby výjezdy se servisní skupinou k zákazníkovi (v délce 14 dní až 3 měsíce)
- Pracovní doba 6:30 – 15:00

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Příspěvek na ubytování 3500kč
- 20 dní dovolené
- Finanční zálohy
- Závodní stravování
- Příspěvek na dopravu 6000kč (při dojíždění nad 30km)

Informace o náboru

V případě zájmu zasílejte vaše životopisy s uvedenou praxí.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Je největším výrobcem letecké techniky v České republice. Zabývá se vývojem, výrobou, prodejem a servisem vojenské i civilní letecké techniky. Spolupracuje s předními leteckými výrobci a v rámci vojenského programu je dlouholetým partnerem ozbrojených sil několika zemí, zejména Armády České republiky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Letecký mechanik

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Praxe na pozici/v oblasti

Letecký mechanik/ Avionik

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Nutnost zaslat CV!
- SŠ obor Letecký mechanik/Avionik (s praxí nebo absolvent) s maturitou
- Nebo zkušenost jako letecký mechanik ( AČR, oblast civilního letectví, jiné..)
- Ochota flexibilně vycestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4037243  Dátum zverejnenia: 23.2.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 21 500 Kč/měsíc