Reagujte bez životopisu

Výroba autosedaček - ubytování zdarma - náborový příspěvek 6000Kč

Manuvia, a. s.

Místo práce
Solnice, Kvasiny, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce na lince
Výroba a potahování autosedaček - čalounictví, montování kabelů, plastů, ohřevů sedaček, práce s kůží a textílií

Zaměstnanecké výhody, benefity

Motivační platové ohodnocení formou nadstandardních bonusů za výkon, směnovost a docházku
Zákonné příplatky
Bezplatné ubytování
Jídelna

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Podnik zastává roli významného dodavatele kompletních sedadel, a to zejména díky zdejšímu dynamicky rozvinutému a prosperujícímu automobilovému průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

výborný zdravotní stav, fyzická zdatnost
spolehlivost, manuální zručnost
ochota pracovat na směny (2 - 3 směnný provoz)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4074807  Dátum zverejnenia: 3.8.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc