Operátor výroby - nástrojař forem- skvělá mzda - nástup ihned

Manuvia, a. s.

Místo práce
Litoměřice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
24 600 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás na pozici čeká:
- preventivní kontrola a údržba forem
- opravy forem
- nachystání forem pro plynulou výrobu (čištění, leštění forem)
- pořizovat záznamy o údržbách a opravách
- práce ve 3 směnném provoze

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavé finanční ohodnocení
- stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
- důkladné zaškolení na pozici
- férové jednání
- osobní přístup
- profesní rozvoj a kariérní růst
- dotované stravování, penzijní připojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče
- zajímavou náplň práce
- místo výkonu práce LOVOSICE

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro jednoho z největších světových výrobců automobilových dílů se sídlem v Lovosicích hledáme kandidáty na pozici Nástrojař forem.
Pokud hledáte stabilní zaměstnání se skvělou mzdou, pošlete nám Váš strukturovaný životopis a my se Vám ihned ozveme.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- spolehlivost
- manuální zručnost
- chuť do práce
- praxe a znalosti vstřikovacích lisů výhodou
- vyučení v technickém oboru výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4125164  Dátum zverejnenia: 19.7.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 24 600 Kč/měsíc