Obsluha strojních zařízení - Přímo do kmene

Manuvia, a. s.

Místo práce
Napajedla, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• obsluha brousících strojů (nejedná se o ruční brusky)
• broušení nástrojové oceli, případně také řezání materiálu na strojní pile
• měření a kontrola výrobků podle výkresové dokumentace
• odměřování oceli pomocí metru
• získané zkušenosti u nás vám pomohou v budoucnu na trhu práce (zkušenost, se kterou se ve vašem životopisu můžete odrazit!)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• atraktivní mzda
• nástupní bonus až 50.000 Kč
• nadstandardní příplatky nad rámec zákoníku práce
• možné zvyšování kvalifikace dohromady se mzdou!
• 13. plat
• týden dovolené navíc
• stravenkový paušál (58 Kč za směnu navíc do výplaty)
• příspěvek na penzijní připojištění (300 Kč/ měsíc a více)
• občerstvení na pracovišti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Nebojíte se práce a chcete se uplatnit v oboru strojírenství? Pozice je vhodná i pro absolventy bez zkušeností, takže pokud splňujete základní předpoklady, neváhejte a zašlete nám životopis a my vás hned kontaktujeme.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4154069  Dátum zverejnenia: 2.9.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc