Operátor výroby v Otrokoviciach, ubytovanie zdarma mzda až 25000KČ

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Zlínsky kraj, Česko
Termín nástupu
Dohodou
Od 17 647 Kč/mesiac17647Kč až do 24624KČ + bonus za 4 zmennú prevádzku 1500Kč + bonus výkonnostný 3694KČ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba surových plášťov
Dokončenie pneumatík
Obsluha lisov
nejde o pasovú výroby, ani prácu v tempe

17647Kč až do 24624KČ
bonus za 4 zmennú prevádzku 1500Kč
bonus výkonnostný 3694KČUbytovanie zdarma
20 000Kč nástupný bonus
Poukážky Flexipass
Týždenné zálohy
5 týždňov dovolenky
Príspevok 55% na stravovanie v podnikovej jedálni
Prax nie je potrebná všetko vás radi naučíme

Ak ťa ponuka zaujala neváhaj a volaj 0911 828 207 alebo pošli životopis na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Podnik je popredným európskym výrobcom pneumatík pre priemyselnú mechanizáciu, stavebné stroje a ďalšie špecializované segmenty.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

Nie je potrebná zaučíme

ochota pracovať na 4 smeny
Fyzická zdatnosť
Manuálna zručnosť

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4174778  Dátum zverejnenia: 4.10.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 17 647 Kč/mesiac