Svářeč/ka CO2 - ZK 135 nebo EN 135, ubytování zdarma!

Manuvia, a. s.

Místo práce
Kopřivnice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 192 EUR/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- svařování karosářských podskupin a kompletů z uhlíkových ocelí dle výkresové dokumentace
- svařování podélníků na rámech
- svařování rámů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- týden dovolené navíc
- závodní stravování
- bezpečné pracovní prostředí
- ubytování zdarma nebo příspěvek na dopravu až 3000kč
- plat 170-205kč netto (zaleží na přiděleném středisku)
- příplatek za přesčas 25%
- obědy od 35kč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Podnik je předním výrobcem lisovacího nářadí, kovových výlisků a svařenců převážně pro automobilový průmysl, lesní a zemědělskou techniku.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxi ve svařovaní min. 2 roky (NUTNOSTÍ!)
- platné státnice Co2 ČSN EN 287-135 nebo základní kurz ZK 135
- samostatnost
- pečlivost
- ochota pracovat na směny
- čtení výkresové dokumentace nutností

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4191839  Dátum zverejnenia: 27.10.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 192 EUR/hod.