Elektromechanik_ČR_Hrazené ubytování

Manuvia, a. s.

Místo práce
České Budějovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsíc· Okamžitý příplatek ve výši 2000 Kč při zaučení · Měsíční prémie · Půl roční a roční bonus · Příplatky za noční a víkendy · Příspěvky na dojíždění · Plně hrazené ubytování ve zkušební době · Příspěvek na stravování

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

· Údržba strojních zařízení
· Odstraňování závad
· Řešení poruch
· Provádění zápisů o údržbách
· Instalace nových strojních zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

· Atraktivní mzdové ohodnocení dle Vašich znalostí a zkušeností
· Okamžitý příplatek ve výši 2000 Kč při zaučení
· Měsíční prémie
· Půl roční a roční bonus
· Příplatky za noční a víkendy
· Příspěvky na dojíždění
· Plně hrazené ubytování ve zkušební době
· Příspěvek na stravování
· Velmi čisté a moderní pracoviště
· Vyhláška 50/1978 Sb. není nutností jsme schopni Vám ji zajistit

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Čisté prostředí. Plně i poloautomatické linky.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Elektomechanik

Osobnostní předpoklady a dovednosti

· Elektrotechnické vzdělání nebo Praxe na pozici elektromechanik výhodou
· Ochota pracovat v nepřetržitém provozu
· Případná ochota se přestěhovat za prací (plně
hrazené ubytování po dobu 3 měsíců)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4208301  Dátum zverejnenia: 22.11.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc