Reagujte bez životopisu

Svářeč - netřeba platný průkaz (m/ž)

Manuvia, a. s.

Místo práce
Královéhradecký kraj, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 33 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• svařovat metodou TIG výrobky z nerezové oceli
• skládat výrobek podle technické dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 13.plat
• příspěvek dopravu
• osobní bonus
• týden dovolené navíc
• příspěvek na penzijní připojištění
• možnost absolvovat různě kurzy svařování
• možnost osobního i kariérního růstu v rámci společnosti
• stabilní práce, jistoty
..a ještě mnoho dalšího.

Informace o náboru

Pokud vás práce zaujala, pojďte nám poslat životopis anebo mne můžete kontaktovat na čísle 778 963 894.

Těšíme se na vás.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Naším klientem je firma v Hradci Králové, která si zakládá na přístupu rodinné firmy. Na českém trhu působí jako dodavatel zařízení pro farmaceutický průmysl, a to včetně návrhu a vývoje.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• už jste se někdy setkali s technickou dokumentací
• máte alespoň základní zkušenosti se svařováním
• jste ochotni pracovat ve dvousměnném provozu (ranní/ odpolední) - BEZ NOČNÍCH!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4247548  Dátum zverejnenia: 27.1.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc