Skvělá práce - výroba + sklad - ubytování zdarma (m/ž)

Manuvia, a. s.

Místo práce
Pardubice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
22 300 - 30 300 Kč/měsícZákladní mzda 22 300 Kč + odměny 1 000 Kč + odměna za provoz 2 000 Kč + příplatky za noční, víkend, sobotu, neděli a ztížené pracovní prostředí, za pohotovost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha strojů, montážní práce, kompletace, pomocné práce ve skladu
- práce je vykonávána v čistém pracovním prostředí, žádná těžká strojírenská výroba

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobé a stabilní zaměstnání na smlouvu HPP
- průměrný výdělek 25 000 Kč - 26 000 Kč a k tomu:
+ ubytování zdarma
+ svozy z ubytování do práce zdarma
+ příspěvek na stravování
+ denní starostlivost koordinátora
+ možnost vybrat zálohu každý týden
- není nutná praxe, MY VÁS ZAŠKOLÍME A VŠE NAUČÍME
- nástup ihned

Informace o náboru

Zaujala vás naše nabídka? Neváhejte a reagujte na náš inzerát, nebo volejte na uvedené telefonní číslo.

Nabídek máme spoustu, sledujte naše webové stránky www.manuvia.cz a vyberte si dle libosti.

Těšíme se na vás!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Významný klient v Pardubicích.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- manuální zručnost
- ochota práce na směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4306397  Dátum zverejnenia: 10.7.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 22 300 Kč/měsíc