Skladník VZV - mzda od 28000,-, nástupní bonus 10000,-

Manuvia, a. s.

Místo práce
Liberec, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu hledáme šikovné skladníky pro řízení vysokozdvižného vozíku bez nutností průkazu.

● naskladňování a vyskladňování zboží do/z skladu
● realizace všech skladových operací za použití vysokozdvižného vozíku a ostatní manipulační skladové techniky, včetně skeneru

Zaměstnanecké výhody, benefity

● práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr
● mzdové ohodnocení od 28 000,- měsíčně
● nástupní bonus 10 000,- kč
● možnost zvýhodněného ubytování (50,- kč za den, strhává se ze mzdy)
● příspěvek na stravování - připějeme Vám 55% na jídlo
● mobilní tarif zdarma - neomezené volání a sms + 1,5 GB internetu
● možnost si přivydělat formou přesčasů
● týdenní finačnní zálohy
● zaškolení

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala natolik, že jste to dočetli až do konce, neváhejte nás kontaktovat přes odpovědní formulář anebo telefonicky. Budeme se těšit!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Podnik se zabývá výrobou klimatizačních jednotek.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

● manuální zručnost
● zkušenost s řízením VZV - bez nutnosti průkazu
● dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4331367  Dátum zverejnenia: 17.5.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc