Operátor/ka výroby v Liberci s možností ubytování a volnými víkendy

Manuvia, a. s.

Místo práce
Liberec, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 20 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu hledáme šikovné uchazeče / uchazečky do podniku zabývající se výrobou klimatizací s nástupním bonusem 10 000,- Kč!! Můžeme Vám zajistit i ubytování.

● kompletace klimatizačních jednotek do osobních automobilů
● montáž a kontrola kvality
● kombinace různých pozic s různými pracovními úkony

Zaměstnanecké výhody, benefity

● dlouhodobá a stabilní práce na smlouvu
● základ mzdy 20 550,- + příplatky za směnnost + prémie za docházku 3000,- => průměrná mzda činí 26 500,-
● po půl roce navýšení základu mzdy
● 13. plat
● náborový bonus 10 000 Kč
● ubytování zajištěno
● dotované stravování - podnik Vám přispívá 55% na jídlo
● zaškolení zdarma
● možnost přesčasu a tím i vyššího výdělku
● možnost týdenních finančních záloh - 1000 Kč
● volné víkendy

Místo výkonu práce: Liberec

Informace o náboru

Průběh
1. den: jednoduché testování, osobní setkání s koordinátorkou, která vás bude mít na starosti
2. den: školení v podniku a podpis pracovní smlouvy
3. den: nástup na přidělenou směnu

Pokud Vás tato nabídka zaujala natolik, že jste to dočetli až do konce, neváhejte nás kontaktovat přes odpovědní formulář anebo telefonicky. Budeme se těšit!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Zabývá se výrobou klimatizačních jednotek.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

● manuální zručnost
● věk min. 18 let
● práce ve třísměnném provozu - 8-čky - ranní, odpolední, noční => VOLNÉ VÍKENDY

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4354769  Dátum zverejnenia: 14.6.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 20 500 Kč/měsíc