Vedúci stavebný pracovník s angličtinou 4500 EUR v čistom

MARIONPRO, s. r. o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
10.2.2022
Mzdové podmienky (brutto)
5 000 - 7 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vhodný uchádzač by mal mať min. 5-ročnú prax v oblasti tesár/betonár a ovládať projektovú dokumentáciu, koordinovať stavebné práce a aktívne komunikovať v anglickom jazyku s holandským stavbyvedúcim, viesť tím 6-8 pracovníkov a ísť príkladom svojím kolegom.

- 13.plat a ďalšie sociálne výhody
- pracovná výstroj
- zabezpečené ubytovanie
- doprava do zamestnania
a mnoho iného

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Holandský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Tesár/Betonár

Počet rokov praxe

5

Naša spoločnosť bola založená na základe dlhoročných skúseností s výstavbou hrubých stavieb na Slovensku, v Rakúsku, Švédsku, Nemecku a Českej republike. Zaoberáme sa montážou rôznych stavebných technológií a stavebných systémov, výstavbou bytových komplexov, škôl, kancelárií, mostov, montážou armatúr a realizáciou základových dosiek. Naším cieľom je vždy precízna práca, rýchlosť a odbornosť na vysokej úrovni pracovného prostredia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4240354  Dátum zverejnenia: 18.1.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 5 000 EUR/mesiac