Finanční účetní - od 28 000 Kč!

Mark2 Corporation Czech a.s.

Místo práce
Vladislavova, Nové Město, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
17.06.2018
Mzdové podmínky (brutto)
od 28 000 kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• účtování přijatých faktur a bankovních výpisů, vystavování a účtování faktur vydaných
• samostatné zpracování účetnictví menších firem (po zaučení a předání agendy)
• spolupráce při zpracování účetních závěrek, sestavování daňových přiznání
• další účetní operace dle pokynů nadřízeného
• práce v účetním systému MS Navision
• interní doklady

Požadavky na pracovní pozici:
• SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe ekonomického směru
• výborná znalost práce na počítači (MS Excel, Navision nebo jiný integrovaný ekonomický software výhodou)
• dlouhodobá praxe není nutná
• orientace v daňových zákonech zejména v DPH
• schopnost organizace práce, samostatnost, časová flexibilita
• komunikativnost, aktivní přístup k práci, schopnost odolávat stresu
• spolehlivost a pečlivost

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Mzda od 28000,-Kč
• zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na českém trhu
• práci vhodnou i pro invalidní důchodce
• přátelský kolektiv
• odpovídající finanční ohodnocení
• práce v centru Prahy
• bohatý systém benefitů (stravenky, letní dětský tábor a další)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

M2C je česká společnost s mezinárodní působností, která je 29 let na trhu. Českým a mezinárodním investorům z nejrůznějších odvětví nabízíme služby integrovaného facility managementu. Díky dlouholetým zkušenostem a know-how v rámci služeb ostrahy, údržby a úklidu.
ID: 3413437  Dátum zverejnenia: 7.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 28 000 kč