Reagujte bez životopisu

Elektrikár, práca Rakúsko - Innsbruck s ubytovaním

MarkMont,s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
IHNEĎ
Od 12 EUR/hod.12€/h (zákonné príplatky, diéty), priemerná mzda pri nástupe od 12€/h - 15€/h netto, podľa zručnosti a samostatnosti uchádzačov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame dlhodobú prácu pre 2-člennú skupinu elektrikárov do Rakúska, Innsbruck a okolie.
Pracuje sa pri rekonštrukciách a novostavbách:
- Elektromontáže NN a VN.
- osadenie a zapájanie rozvádzačov
- klasické bytové inštalácie alebo inštalácie vo výrobných halách podľa pridelenej technickej dokumentácie
- montážne a drobné stavebné práce pri výstavbe nových a rekonštrukcii starších rozvodov vysokého a nízkeho napätia
- pokladanie káblov, montáž káblových žľabov, ťahanie káblov v káblových trasách
- zabezpečovať materiál na výkon prác a jeho kompletizáciu
- vykonávať drobné výkopové práce a iné prípravné činnosti

- výhodné platové podmienky
- stabilné a dlhodobé zamestnanie
- zabezpečené a hradené ubytovanie
- kariérny rast
- turnusová práca
- možnosť finančnej výpomoci
- ostatné benefity dohodou

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky.
Životopisy najlepšie s fotografiou zasielajte na adresu:
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Elektrikárske práce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrikár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

- vlastné auto
- nemecký jazyk komunikatívne (aspoň jeden z dvojice)
- vlastné náradie výhodou

Sme spoločnosť pôsobiaca v európskej únii v oblasti, zabezpečenia kompletných služieb, prenájmu pracovných síl.
ID: 3944695  Dátum zverejnenia: 30.7.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 12 EUR/hod.