Obchodník - koordinátor

MarkMont,s.r.o.

Místo práce
Rakousko (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
1 500 EUR/měsíc+ velmi zajímavé procenta z obratu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- samostatné vyhledávání nových obchodních partnerů, firem v oblasti strojírenského průmyslu a / nebo logistiky
- komunikace s obchodními partnery
- v nejlepším případě zajištění dlouhodobé zakázky

Zaměstnanecké výhody, benefity

- velmi zajímavé platové ohodnocení + procenta z obratu
- spolupráce s kanceláří
- příprava všech podkladů, dokumentů nebo reklamních letáků, které ke své práci potřebujete
- podpora v každém směru

Informace o náboru

Staň se členem našeho týmu a ozvi se nám ještě dnes:
Martina Kozáková +421 903 200 439
nebo
[email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Naše společnost je momentálně činná ve 3 zemích:
- Markmont, s.r.o - Slovenská Republika
- Markmont, s.r.o - Česká Republika
- Markmont GmbH - jako personální agentura v Rakousku

Firmám nabízíme spolehlivé, samostatné a zkušené pracovní síly. Jsme moderní, dynamická společnost, která dokáže flexibilně reagovat na požadavky zahraničních partnerů. Naše těžiště je strojírenský průmysl, ale vyvíjíme se iv dalších oblastech.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- německý jazyk na komunikativní úrovni
- řidičský průkaz, skup. B
- pozitivní nasazení, komunikativnost, vlastní iniciativa a loajálnost, ochota cestovat, flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Sme spoločnosť pôsobiaca v európskej únii v oblasti, zabezpečenia kompletných služieb, prenájmu pracovných síl. Naša činnosť, spoločnosť začala na trhu, ako stavebná – strojárenská a elektrotechnická firma a tieto služby využívajú naši klienti do dnes.
ID: 3954705  Dátum zverejnenia: 20.8.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 1 500 EUR/měsíc