Personalista/ka

MATADOR Automotive ČR s.r.o. (MPSV)

Místo práce
České mládeže 1204, 460 06 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-22
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce (33138)

Pracoviště a kontakty

Firma:MATADOR Automotive ČR s.r.o., IČ 27922901, http://www.matador-czech.cz
Pracoviště:MATADOR Automotive ČR s.r.o.-001, České mládeže 1204/95, Liberec VI-Rochlice, 460 06 Liberec 6

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-22
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Popis pozice:
- zodpovědnost za administrativu a správnost procesů s nábory zaměstnanců
- spolupráce při výběru nových zaměstnanců
- komunikace s personálními agenturami a příslušnými úřady
- evidence vstupních, preventivních a mimořádných lékařských prohlídek
- správa OOPP včetně agendy s tím spojené
- tvorba plánů vzdělávání
- zpracování pravidelných reportů pro mateřskou firmu
- účast na přípravě rozpočtů za personální úsek
- správa sociálního fondu
Požadavky na uchazeče:
- SŠ/VŠ
- 3 roky praxe na obdobné pozici
- praxe v automotive výhodou
- znalost pracovněprávní legislativy podmínkou
- pokročilá znalost MS Office
- ŘP sk. B
Nabízíme:
- plat individuální dle praxe a zkušeností
- stravenky 80,- Kč/den
- možnost čerpání benefitů v rámci sociálního fondu
- pružná pracovní doba
Životopisy prosím zasílejte na adresu: [email protected]

Poslední změna:2016-11-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11757090738

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
ID: 2823126  Dátum zverejnenia: 23.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000 Kč/měsíc