Operátor call centra banky - pouze příchozí hovory - ČJ nebo SJ

mBank S.A., organizační složka

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pozice v kostce:
1) kvalitní zaškolení v průběhu prvních 6ti týdnů:
*prezenční školení
*praktický trénink
*postupná adaptace na samostatnou práci se zkušeným kolegou "v zádech"
2) Zajištění většiny kontaktů s klienty (jsme moderní banka založená na technologiích, které usnadňují a urychlují finanční operace běžným lidem - naši klienti jsou zvyklí volat spíše, něž chodit na kamenné pobočky):
*po telefonu
*přes email,
*na sociálních sítích
*poradenství, servis a pomoc s konkrétními kroky při využívání našich produktů (online)
3)Seniorita (dle rychlosti adaptace už po půl roce spolupráce):
*pomoc s adaptací nováčků
*navýšení základní mzdy
*účast na projektech kontaktního centra nebo dalších odděleních banky

Zaměstnanecké výhody, benefity

Proč mBank:
*jsme inovativní moderní společnost s výborným potenciálem do budoucnosti
*dostaneš u nás jistotu pracovní smlouvy i se všemi zajímavými benefity banky (25 dní dovolené a jeden narozeninový navíc, sick days, Multisport kartu, stravenky, relax zóna, flexibilní pracovní doba, zvýhodněné bankovní produky včetně úvěrů a hypoték)
*v mBank jsme parta - nejen kolegové z práce - i přes korporátní prostředí si stále udržujeme "rodinnou" atmosféru, navzájem se známe
*úspěšně zavádíme program zdravého životního stylu našich zaměstnanců - zapojit se může každý, stačí chtít
*jsme flexibilní - umíme vybalancovat pracovní i osobní život
*podporujeme interní mobilitu - profesní/kariérní růst
*obohacujeme se jazykově i kulturně - mezinárodní prostředí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pojďme se potkat, pokud:
*máš praxi v bankovnictví/zákaznickém servisu (není podmínkou, ale pokud ji máš, začátky budou trochu jednodušší)
*jsi komunikativní, empatický, ale počítač není tvým nepřítelem (PC - stačí základy)
*pohotový a máš trpělivost
*člověk, kterému vyhovuje flexibilní rozvržení pracovní doby

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBank je značkou mobility, jednoduchosti a inovace v bankovnictví. Na CZ/SK trhu jsme už 13 let hrdým zaměstnavatelem skvělých a talentovaných mPeople. Nabízíme výhody flexibilního a rodinného prostředí typického pro start-up, a zároveň stabilitu spolehlivé banky. Zažij naši mPartu na vlastní kůži a dělej to, co Tě baví!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3283817  Dátum zverejnenia: 30.4.2018