Prodejce bankovních produktů po telefonu

mBank S.A., organizační složka

Místo práce
Pernerova 691/42, Karlín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
24 000 - 60 000 Kč/měsíc• Fix 24 000 Kč/ měsíc + bonusy - průměr bonusů 30 000 Kč/ měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Prodáváme bankovní produkty pouze klientům mBank
• Pomáháme klientům najít způsob, jak nejefektivněji investovat a zhodnotit své peníze
• Radíme klientům, jak dokončit žádost o úvěrové produkty

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Krásné pracovní prostředí v Karlíně
* Super tým, pomoc od kolegů, supervizorů a trenérů
* Po zaškolení možnost „home office“
* Práci na plný úvazek
* Spoustu benefitů (provize z prodeje, firemní slevy, stravenky, dovolená 5 týdnů, 3 dny zdravotního volna, Kafetérie a další)

Informace o náboru

• Pomoc a podporu kdykoliv ji budeš potřebovat
• Nechválíme jen slovně. Kvalitu Tvé práce oceníme bonusy z prodejů nad rámec základní mzdy
• Nabízíme možnost práce na plný i zkrácený úvazek
Pokud jsme tě zaujali, není nic jednoduššího, než se nám ozvat a Tvoje bankovní kariéra může začít :)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Prodejce s dobrou náladou a komunikací.
• Empatická osobnost s proaktivním přístupem.
• Samostatný a spolehlivý člověk, který ocení, že po zapracování může pracovat na Home Office.
• Pokud máš zkušenosti v bankovnictví, jsou pro tebe výhodou, ale ne podmínkou.
• Podmínkou je plynulá čeština a dokončené středoškolské vzdělání s maturitou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBank je značkou mobility, jednoduchosti a inovace v bankovnictví. Na CZ/SK trhu jsme už 13 let hrdým zaměstnavatelem skvělých a talentovaných mPeople. Nabízíme výhody flexibilního a rodinného prostředí typického pro start-up, a zároveň stabilitu spolehlivé banky. Zažij naši mPartu na vlastní kůži a dělej to, co Tě baví!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4105748  Dátum zverejnenia: 25.10.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 24 000 Kč/měsíc