Predajca bankových produktov cez telefón

mBank S.A., organizační složka

Miesto práce
Pernerova, Karlín, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
24 000 - 60 000 Kč/mesiac• Fix 24 000 Kč / mesiac + bonusy - priemer bonusov 30 000 Kč / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Predávame bankové produkty iba klientom mBank
• Pomáhame klientom nájsť spôsob ako najefektívnejšie investovať a zhodnotiť svoje peniaze
• Radíme klientom ako dokončiť žiadosť o úverové produkty

* Krásne pracovné prostredie v Karlíne
* Super tím, pomoc od kolegov, supervízorov a trénerov
* Po zaškolení možnosť „home office“
* Prácu na plný úväzok
* Množstvo benefitov (provízie z predaja, firemné zľavy, stravenky, dovolenka 5 týždňov, 3 dni zdravotného voľna, Kafetéria a ďalšie)

Informácie o výberovom konaní

• Pomoc a podporu kedykoľvek ju budeš potrebovať
• Nechválim len slovne. Kvalitu Tvojej práce oceníme bonusmi z predajov nad rámec základnej mzdy
• Ponúkame možnosť práce na plný aj skrátený úväzok

Ak sme ťa zaujali, nie je nič jednoduchšie, než sa nám ozvať a Tvoja banková kariéra môže začať :).

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

• Obchodník, ktorý má ťah na bránku.
• Predajca s dobrou náladou a komunikáciou.
• Empatická osobnosť s proaktívnym prístupom.
• Samostatný a spoľahlivý človek, ktorý ocení, že po zapracovaní môže pracovať na Home Office.
• Pokiaľ máš skúsenosti v bankovníctve, sú pre teba výhodou, ale nie podmienkou.
• Podmienkou je plynulá znalosť slovenského jazyka a ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou.

Staň sa súčasťou nášho kontaktného centra, ktoré vybavuje požiadavky stálych klientov a pomáha im riešiť ich potreby. Sme tím, ktorý sa riadi hodnotami spolupráce a podpory, stavia na jednoduchosti, empatii a mobilite.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4105751  Dátum zverejnenia: 25.10.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 24 000 Kč/mesiac