Parťák do kontaktního centra (příchozí linka)

mBank S.A., organizační složka

Pernerova, Karlín, Česko, Praha (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
27 500 - 47 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*poradenství, servis, pomoc a prodej s konkrétními kroky při využívání našich produktů - po telefonu, přes email a sociální sítě

*žádné "studené" kontakty, klienti volají nám

*provozní doba mLinky je: Po - pá 8:00 – 20:00 hod. SO + NE, 8:00 – 17:30 hod. Pracujeme na 8,5 hodinové směny, máme postupné nástupy do zaměstnaní (8:00 - 11:30), na jednoho kolegu vychází 2-3 víkendové dny za měsíc. V práci jsme maximálně 5 dní po sobě.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* nástupní fixní mzda je 27 500 Kč/ měsíc. Pokud se ti bude dařit, můžeš každý měsíc získat i kvalitativní bonus až 3000 Kč. A to není všechno – svoji mzdu můžeš výrazně ovlivnit i velice atraktivním prodejním bonusem! I naši nováčci si tak běžně přilepší v průměru o dalších 7 000 Kč za měsíc. Po prvním roce v našem teamu ti fixní mzdu navýšíme. Pokud se ti bude skutečně dařit, dostaneš příležitost složit seniorské zkoušky a navýšit tak svoji fixní mzdu.
* vedle jistoty pracovní smlouvy také škálu benefitů (vždy je fajn mít něco navíc), otevřená firemní kultura, časová flexibilita, kariérní rozvoj a různé projekty, do kterých se můžeš zapojit!

* důkladné 6 týdenní zaškolení, které zahrnuje prezenční školení, praktický trénink a postupnou adaptaci na samostatnou práci s podporou supervizora, trenérů a zkušenějších kolegů. Samozřejmě si ale navzájem pomáháme i po zaškolení.

Práce v call centru je občas náročná, stejně jako každá jiná práce. My ale víme, jak proti stresu bojovat. Od stolního fotbálku na pracovišti, přes chutné svačinky až po společné akce třeba nad "zlatavým mokem s bohatou pěnou" :-)

Informace o náboru

Krásný den z mBank,
baví Tě telefonování a rád/a pomáháš lidem? Co třeba přidat se k nám na kontaktní centrum a být podporou našim stálým klientům. Prostřednictvím telefonu, e-mailu a nově i chatu klientům odpovídáme na jejich dotazy spojené s bankovnictvím. Je to práce sice náročná, ale zato různorodá a člověk se hned tak nenudí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* pro nás je podstatná maturita, komunikační dovednosti, vidět smysl v porozumění a pomoci klientovi, profesionalita, běžná uživatelská úroveň práce s PC a dobrá nálada (bez té se to neobejde).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBank je značkou mobility, jednoduchosti a inovace v bankovnictví. Na CZ/SK trhu jsme už 13 let hrdým zaměstnavatelem skvělých a talentovaných mPeople. Nabízíme výhody flexibilního a rodinného prostředí typického pro start-up, a zároveň stabilitu spolehlivé banky. Zažij naši mPartu na vlastní kůži a dělej to, co Tě baví!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4360657  Dátum zverejnenia: 21.6.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 27 500 Kč/měsíc