Sales Manager v mezinárodní firmě

mBlue Czech, s.r.o.

Místo práce
Praha 9, Letňany, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.5.2020

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete mít na starosti?
• Připravovat, realizovat a plánovat komplexní obchodní strategie
• Budete team leaderem pro celou Českou republiku a Slovensko
• Řídit obchodní tým divize LCD monitorů a komerčních displejů jejich nastavení, měření a vyhodnocování klíčových parametrů výkonu
• Inovovat prodejní kanály a analyzovat obchodní procesy
• Budovat nové vztahy s budoucími zákazníky
• Hledat nová řešení a následně je implementovat

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám na pozici nabízíme?
• Příjemné prostředí ve významné nadnárodní společnosti
• Obrovskou příležitost zužitkovat obchodní zkušenosti
• Vlastní tým obchoďáků a Vaším partnerem bude produktový specialista
• Atraktivní finanční ohodnocení = fixní část + variabilní složka
• Firemní automobil i pro soukromému užívání, mobilní telefon a notebook
• 5 týdnů dovolené
• Moderní kanceláře na Praze 9

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Pro našeho klienta, mezinárodní společnosti z oblasti spotřební elektroniky, hledáme kandidáty a kandidátky na pozici Sales Manager.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Máte zkušenost s obchodem, ideálně v kombinaci s elektronikou? Lákají Vás výzvy a rádi se posouváte kupředu? Pro našeho klienta hledáme nového kolegu, který bude obchodním manažerem tělem i duší. Pokud Vás tento inzerát zaujal tak neváhejte a zašlete mi svůj životopis!

Co byste měl/a splňovat?
• Alespoň 5 let praxe na obdobné pozici v technickém segmentu (LCD monitory, komerční displeje nebo HW síťová řešení) v B2B
• Máte prokazatelné výsledky
• AJ na úrovni obchodního jednání
• Nebojíte se velkých výzev a jste orientovaný na výsledek
• Proaktivní obchodní myšlení
• Výborné komunikační schopnosti, samostatnost
• Manažerské dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3852814  Dátum zverejnenia: 21.1.2020