Projektant MaR - Měření a regulace

mBlue Czech, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Čeká Vás:
Vytváření návrhů a realizace projektové dokumentace
Vypracování výkresů a projekčních podkladů dílčích částí
Podílení se na tvorbě konceptu řešení a přípravě podkladů pro nabídky a kalkulace

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout?
Kanceláře v Praze nebo na Kladně
Práci na zajímavých projektech v rámci bezpečnostních systémů pro velké klienty
Možnost home office i flexibilní pracovní doby
Balíček firemních benefitů: stravenky, cafeterie, 5 týdnů dovolené, sick days ad.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Dodavatel elektro systémů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

Projektant

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4020662  Dátum zverejnenia: 14.1.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc