Sales Manager

MBV international, s. r. o.

Morava, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Brno - město, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
co nejdříve

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaším úkolem bude prodej stavebních dílů pro suchou výstavbu v regionu Morava. Na této pozici budete pečovat o stávající zákazníky a vyhledávat nové potenciální. Budete v kontaktu se stavebními firmami, projektovými kancelářemi a prodejnami stavebnin, jakož i montážními firmami. Mezi Vaše další úkoly bude patřit průzkum trhu, zpracování analýz a návrhů k rozvoji obchodu a zajišťování propagace výrobků ze sádrokartonu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme motivující finanční ohodnocení a služební automobil a zázemí silné zahraniční společnosti.

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu zašlete laskavě Váš strukturovaný životopis spolu s fotografií a motivačním dopisem na e-mailovou adresu:
[email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Naším klientem je zahraniční výrobce a dodavatel výrobků, systémů a řešení pro suchou výstavbu, který je součástí nadnárodního koncernu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

stavebnictví, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme pozitivně a na zákazníka orientovanou osobnost s dobrými organizačními a prodejními dovednostmi, která bude schopná rozvíjet značku na Českém trhu, připravenou hodně cestovat. Výhodou je bydliště v Olomouckém kraji.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

vyhledávání středního a vyššího managementu

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2806683  Dátum zverejnenia: 10.11.2016