Lékárník/lékárnice, Vedoucí lékárník

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Okres České Budějovice
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte rádi lidi a chcete jim pomoci, když mají zdravotní problémy? Chcete využívat své odborné vzdělání a kariérně růst. Jste ochotni se za podpory zaměstnavatele přestěhovat za prací? Pokud jste alespoň na jednu z těchto otázek odpověděli ANO, ozvěte se.
Do všech regionů ČR hledáme farmaceuty. Náplní práce bude podpora každodenního chodu lékárny a odborné poradenství klientům.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- karierní růst
- motivační plat
- bonusy a podíly na zisku
- příspěvek na relokaci
- příspěvek na dojíždění
- podpora pracujících matek
- příspěvek na školku

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Lékárny ve vybraných regionech ČR

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání v oboru farmacie
- proklientský přístup
- profesionální poradenství
- další vzdělávání se a rozvoj

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2746808  Dátum zverejnenia: 11.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.