Hledáš flexibilní brigádu při studiu? Pak se přidej do našeho týmu! (Skladník)

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Holešovice, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
06.10.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Vychystávání zboží
- Naskladňování zboží
- Kontrolu zboží
- Práci se čtečkou
- Balení a nakládání zboží
- Manuální práce ve skladu
- Výdej zboží /spíše pro dívky/

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Výborné platové podmínky - až 170 Kč, dále dle Tvé výkonnosti
- Možnost zálohy každý týden
- Různé typy směnnosti
- Práci v přátelském kolektivu
- Možnost plánování směn, event. možnost chodit jen na noční
- Soutěže o tablety
- Zvýhodněné zaměstnanecké slevy na nákup dárků pod stromeček, dárky k Mikuláši apod.
- Možnost dlouhodobé spolupráce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Prodejce elektroniky

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Fyzickou zdatnost /potřebnou pro práci ve skladu/
- Příjemné vystupování a proaktivní přístup /zejména u dívek na výdeji/
- Ovládání pc alespoň na začátečnické úrovni
- Zápal pro úkol
- Samostatnost a flexibilitu
- Pečlivost a spolehlivost
- Čistý trestní rejstřík

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2754582  Dátum zverejnenia: 6.10.2016