Skladník 160 Kč/hod. (Praha)

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha 9, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
30.11.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pozemšťane, hledáš práci?
Věřte, nevěřte! Nabízíme Vám práci, kterou jen tak nenajdete. Jedná se o práci v poloautomatizovaném skladě pro společnost Alza.cz. K Vánocům Vás čekají zaměstnanecké slevy, kterými mužete udělat radost svým blízkým nebo i sobě, když si něco hezkéhou koupíte pod stromeček. Pokud nemůžete zrovna vyjít, nabízíme Vám týdenní zálohy. A pro toho kdo, rád mlsá, jsou připraveny každé ráno snídaně a na Mikuláše něco sladkého. Práce ve skladu nemusí být jenom dřina 
Budete vyhledávat zboží v regálech, uskladňovat zboží, nebo si zajezdíte s paleťákem. Práce je vhodná pro muže i pro ženy. Praxe není vyžadována, budete pečlivě zaškoleni, žádný strach! Avšak vyžadujeme fyzickou zdatnost, ochotu pracovat a bezúhonnost.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co za to od nás dostanete? Skvělé ohodnocení až 160 Kč – v praxi to znamená, že si za měsíc přinesete domů 22 000 korun čistého! A dokonce můžete vyhrát krásné ceny! Nestojí to za to?? Můžete střídat všechny tři směny nebo jen ranní, odpolední. Nabízíme práci na DPP a DPČ, ale nebojte se, zdravotní a sociální pojištění za Vás odvedeme.
A víte co? Ještě Vám dáme něco dobrého při mikulášské nabídce.
Pokud Vás nabídka zaujala, budeme rádi, když se nám ozvete! 800 100 810 nebo [email protected], nebo na te: 730516603

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Nejspolehlivější internetový obchod v ČR.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2831081  Dátum zverejnenia: 29.11.2016