Start Tvé kariéry v HR

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Revoluční 1, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25.000 - 50.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

McROY (www.mcroygroup.com) je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

McROY spustil globální, ambiciózní, ale realizovatelný projekt, který je založený na vybudování tzv. lovebrandu v oblasti personálního poradenství. Nestačí nám, aby naši klienti značku McROY poznali. Děláme všechno proto, aby jí doporučili, obhajovali a milovali.

Z důvodu pokračující expanze naší společnosti hledáme posilu a parťáka do našeho týmu, který se věnuje obsazováním volných pozic naše klienty.

Co Tě čeká

Vyhledávání a oslovování vhodných kandidátů pro naše klienty pomocí inzerce, databáze, sociálních sítí a dalších cest, které Tě rádi naučíme!

Budeš kariérní poradce pro naše kandidáty i klienty.

Komplexně budeš zastřešovat svoje vlastní projekty.

Práce, za kterou vidíš výsledky a spousta nových výzev a zábavy.

Informace o náboru

Co Ti můžeme nabídnout

Kariérní příležitost ve skvělé společnosti, která má v plánu další dynamický rozvoj a snaží se neustále inovovat.

Komplexní zaškolení včetně propracovaného adaptačního procesu.

Účást na unikátních projektech jako Your Dream Job (www.yourdreamjob.cz), Happy Company (www.happycompany.sk), podpora v budování osobní značky v oboru.

Podporu Vašeho profesního i osobního rozvoje.

Super platové podmínky skládající se z fixu, osobního ohodnocení a bonusového systému.

Mobil, notebook, home office, pružnou pracovní dobu, stravenky a další benefity.

Spoustu tvrdé práce, ale také zábavy a super atmosféry.

Chcete s námi měnit svět personálních agentur? Pošli mi svoje CV a těším se, že se brzy setkáme v týmu McROY!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

HR

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme?

Zajímá Tě oblast lidských zdrojů, kde chceš získat znalosti a zkušenosti.

Výhodou bude praxe z obchodu nebo zákaznického servisu.

Komunikativní osobnost, která nemá problém zvednout telefon a zjistit si co potřebuje.

Proaktivního člověka, který hledá cesty jak to jde a umí si zorganizovat čas.

Domluvíš se AJ a nenevadí Ti vyrazit za klientem ve služebním autě.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3101671  Dátum zverejnenia: 14.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25.000 - 50.000