Tester analytik nových technologií

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Okres Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nadchla Vás auta už v raném dětství? Chcete si splnit Vaše sny a zúročit je na maximum? Staňte se testerem špičkových technologií ve stabilní firmě, která je jedničkou na trhu v oblastech infrastruktury, komunikací, bezpečnosti a software.
Jak se u nás můžete realizovat:
Specifikace a analýza funkčnosti, formulace problému, návrh a realizace testovacích scénářů
Provádění unit a integračních testů
Evidence v databázích
Spolupráce s defect manažerem a test manažerem při řešení specifických zadání
Možnost vyzkoušet testovaný software naživo v testovacích autech s nejmodernější výbavou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme:
Zajímavé platové hodnocení dle zkušeností
Práci s moderními technologiemi v oblasti automotive
Dopravu do práce zdarma, kterou zajišťuje zaměstnavatel
Stravenky
5 týdnů dovolené
Flexibilní pracovní dobu
Školení a možnost kariérního růstu
Super kolektiv mladých nadšenců
Smlouvu na HPP na 2 roky s možností prodloužení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Nadchla Vás auta už v raném dětství? Jste fanda do motorek? Chcete si splnit Vaše sny a zúročit je na maximum? Staňte se testerem špičkových technologií ve stabilní firmě, která je jedničkou na trhu v oblastech infrastruktury, komunikací, bezpečnosti a software.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co je pro Vás nezbytné:
Zkušenost s celým životním cyklem testování (analýza, návrh, realizace, exekuce testu, reportování)
Technické zaměření se zájmem o IT
Angličtina na běžné komunikativní úrovni

Výhodu máte, pokud:
Ovládáte Python anebo Selenium
Máte předchozí zkušenost s testováním

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3178348  Dátum zverejnenia: 5.9.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.