Vedoucí projektů (automotive)

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká:
- koordinace týmu
- zajišťování a zodpovědnost za komunikaci se zákazníky
- koordinace změn ve svěřených projektech
- spolupráce s projektovým a vývojovým týmem
- dohled nad předsériovou fází a nad přípravou výrobního procesu
- příprava reportingu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám můžeme nabídnout:
- zázemí stabilní a prosperující společnosti
- nadstandardní finanční ohodnocení
- spolupráce s předními světovými výrobci automobilů
- 13. a 14. plat
- příspěvek na další vzdělávání
- vlastní stravovací zařízení
- masáže
- 5. týdnů dovolené
- flexibilní pracovní doba

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro nadnárodní společnost, která je čelním představitelem v designu, vývoji, logistice a výrobě interiérových dílů pro automobilový průmysl, hledáme vedoucího projektů."

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- středoškolské vzdělání
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- praxi v koordinaci projektů z výrobní společnosti
- zkušenost s vedením lidí
- komunikativnost a proaktivitu
- ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3371336  Dátum zverejnenia: 24.4.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.