IT specialista/ka aplikační podpory

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní Vaší práce bude:

- správa a rozvoj informačních systémů a zodpovědnost za jejich provoz
- zajišťování aplikační podpory
- řešení problémů koncových uživatelů a klientů
- účast na nových projektech a jejich realizaci
- spolupráce s externími dodavateli a interními odděleními společnosti
- interní podpora zaměstnanců

Zaměstnanecké výhody, benefity

Za odměnu na Vás čeká:

- příležitost k seberealizaci a možnost přímo ovlivňovat výsledek
- velmi příjemné platové ohodnocení dle Vašich schopností a zkušeností
- kvartální bonusy při plnění cílů
- školení a odborný růst
- 5 týdnů dovolené
- stravenky v hodnotě Kč 100,--
- kancelář v centru Prahy se super výhledem na město (není open space)
- práce v malém kolektivu
- nadstandardní zdravotnická péče pro Vás a Vaši rodinu

a mnoho dalšího, včetně prima kolegů a různorodé práce, která pro Vás určitě nebude nudným stereotypem.

Nástup je možný ihned.

Zaujala Vás nabídka a chcete vědět více? Zašlete tedy svůj životopis ať se můžeme sejít osobně.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Baví Vás správa IT systémů?
Chtěl/a byste se realizovat v jejich rozvoji a zlepšování?
Máte nadhled a dokážete propojovat různé oblasti tak, aby vše spolu řádně fungovalo?
Pojďte se připojit do našeho pohodového týmu nadšenců mezinárodní společnosti, která poskytuje služby v oblasti zdravotnictví."

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Aby Vás práce bavila, měl/a byste splňovat následující kritéria:

- vzdělání se zaměřením na IT
- znalost platformy Windows
- znalost SQL
- AJ na úrovni mírně pokročilé min. pasivně

Aby se Vám u nás líbilo, měl/a byste mít analytické myšlení, komunikační dovednosti a schopnost týmové spolupráce. Zároveň hledáme někoho, kdo je zodpovědný, cílevědomý a nesesype se z občasných stresových situací.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3376720  Dátum zverejnenia: 31.5.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.