IT Specialista velkoobchodu a logistiky

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Chomutov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
44 000-55 000 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zodpovídat za celkovou podporu a rozvoj svěřených IT systémů
Analyzovat uživatelské požadavky, připravovat zadaní pro externí dodavatele
Účastnit se na projektových týmech, podporovat realizaci rozvojových IT projektů
Zajišťovat 2. úrovně podpory IT systémů
Koordinovat externí 3. úrovně podpory IT systémů
Vytvářet koncepce rozvoje za danou část IT architektury
Připravovat metodiky, manuály a další podpůrné dokumentace
Dohlížet nad dodržováním ITIL procesů ve svěřené oblasti
Metodicky podporovat klíčové uživatele
Školit koncové uživatele

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
Příležitost účastnit se zajímavých projektů
Možnost osobního i profesního růstu
Odpovídající mzdové ohodnocení
Široký balíček zaměstnaneckých benefitů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Znáte problematiku IT aktivit v oblasti velkoobchodu a logistiky? Chcete se stát součástí rozvíjející se mezinárodní, ale zároveň tradiční společnosti?
Pak pro našeho klienta hledáme právě Vás na pozici:

IT SPECIALISTA VELKOOBCHODU A LOGISTIKY"

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VŠ, obor systémové inženýrství, informatika nebo podobný výhodou
Znalost ERP IT řešení, zkušenost se SAP je výhodou
Zkušenosti s IT systémy v oblasti logistiky
Zkušenost s řízením IT dodavatelů a znalost souvisejících procesů
Dobrou průřezovou orientaci v IT problematice
Zkušenost s programováním
Znalost webových aplikací a technologií
Znalost Microsoft IIS, Apache
Znalost databází a nástroje MS SQL Server Management Studio
Znalost prostředí MS Windows Server 2012
Zkušenosti s analýzou business procesů (mapování procesů, získávání požadavků v rámci workshopu)
Schopnost pracovat a komunikovat s klíčovými zainteresovanými stranami a plánovat vnitřní zdroje
Vynikající komunikační dovednosti
Znalost mluveného i psaného českého a anglického jazyka
Řidičské oprávnění sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3384753  Dátum zverejnenia: 10.5.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 44 000-55 000 Kč/měs