Analytik informačního systému

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Brno
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000-50 000 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- na základě požadavků od zákazníků přípravovat zadání pro realizaci programátorům
- komunikace s programátory
- analýza funkčností přidělených modulů informačního systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 5 týdnů dovolené, sick days
- stravenky, příspěvěk na masáže
- 13. a 14. plat, pružná pracovní doba

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Česká společnost zabývající se vývojem provozních systému pro pojišťovny hledá do svého týmu nového kolegu na pozici Analytik informačních systémů. Pokud máte zkušenosti z bankovnictví, pojišťovnictví apod, neváhejte a pošlete mi svůj životopis."

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-SŠ/VŠ informační technologie/vývoj aplikací/pojišťovnictví/finančnictví
-základní znalost UML
-znalost OOA/OOM

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3384754  Dátum zverejnenia: 10.5.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 40 000-50 000 Kč/měs