Tester Software

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000-40 000 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete dělat?

- testovat SW produkty rozmanitého charakteru

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout?

- získání nových zkušeností z různorodých projektů v oblasti průmyslové automatizace
- práci s využitím nejmodernějších technologií
- platové ohodnocení dle Vašich schopností a zkušeností
- 5 týdnů dovolené
- stravenky v hodnotě Kč 90,--
- nadstandardní zdravotní péči
- výhodné zdravotní pojištění
- příspěvek na penzijní připojištění
- roční bonusy
- pružný začátek a konec pracovní doby

Nástup je možný ihned.
Pozice je vhodná i pro šikovné absolventy, kteří mají za sebou menší praxi a chtějí se dále zlepšovat.

Zní to zajímavě?
Pošlete nám svůj životopis, ať můžeme dohodnout osobní setkání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Baví Vás testování softwaru?
Chcete pracovat na zajímavých projektech v oblasti průmyslové a podnikové automatizace?
Uvítáte moderní technologie a prostředí?
Pak Vás rádi přivítáme v naší stabilní společnosti na pozici SW Tester."

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co musíte umět?

- HTML5
- výhodou JavaScript
- zkušenost s automatizovaným testováním je fajn ;-)
- znalost Protractor / Selenium rovněž výhodou

70% náplně práce je manuální testování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3497405  Dátum zverejnenia: 21.9.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 35 000-40 000 Kč/měs