Pracovník do výroby / pomocný robotník do výroby - Nemecko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
Speditionstraße 23, 40221 Düsseldorf, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
11,5 - 14 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť capricorn COMPOSITE sa zaoberá vývojom a výrobou komplexných vysokovýkonných komponentov z vláknových kompozitov. Aby sme našim zákazníkom zaistili najvyššiu úroveň kvality a spoľahlivosti dodávok, spoliehame sa na vysokokvalifikovaný a vysokomotivovaný tím špecialistov vo všetkých odborných oblastiach, rovnako ako na najmodernejšie výrobné zariadenia a technológie. Capricorn COMPOSITE je súčasťou skupiny capricorn GROUP, ktorá je celosvetovo pôsobiacim expertom na vývoj a výrobu prototypových, predsériových a sériových komponentov pre OEM techniku určenú pre priemyselné oblasti automotive, motošport, medicínska technika a letectvo.

Ako posilu do pobočky capricorn COMPOSITE v Meuspathu v Porýní-Falcku hľadáme na najbližší možný termín nástupu

pracovníkov do výroby/pomocných robotníkov do výroby (m/ž/iné)

Vaše budúce úlohy:

- spracovanie vláknových kompozitov a jadrových materiálov,
- rezanie tkanín,
- vkladanie kompozitných materiálov do foriem,
- vákuovanie naplnených foriem,
- odformovanie vyrobených dielov.

Môžete sa tešiť na:

- atraktívnu mzdu (hodinová mzda až 14 eur hrubého),
- pracovnú zmluvu na dobu neurčitú,
- zamestnaneckú zľavovú kartu na verejnú dopravu (Job Ticket Plus),
- kompletné zapracovanie a stálu kontaktnú osobu k dispozícii
- pracovnú atmosféru, ktorá sa vyznačuje vzájomnou podporou a rešpektom,
- mnoho možností štúdia a kariérneho rozvoja,
- mnoho interných akcií (vianočný večierok, letná slávnosť) a tímové eventy.

Informácie o výberovom konaní

Kontakt

Tešíme sa na vaše vypovedajúce prihlášky uchádzača v nemčine alebo angličtine s uvedením najbližšieho možného termínu vášho nástupu:

e-mailom (akceptujeme iba PDF formáty) na [email protected]
alebo telefonicky na: 0049 211 30 1548-08

capricorn GROUP
Personalabteilung
Speditionstraße 23,
40221 Düsseldorf, Nemecko

[email protected]
www.capricorngroup.de

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Tešíme sa na vás, pokiaľ:

- máte remeselnú zručnosť/uvítame aj pracovníkov (m/ž/iných) prichádzajúcich z iných odborov!
- ste ochotní pracovať u nás na zmeny v dvojzmennom systéme (žiadne nočné zmeny!),
- ste vysoko flexibilní a odolní voči záťaži,
- nás v ideálnom prípade presvedčíte svojou praxou v oblasti remesiel alebo výroby,
- máte základné znalosti nemčiny (úroveň A1).

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4248152  Dátum zverejnenia: 28.1.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 11,5 EUR/hod.