CNC – frézari - Bavorsko, Nemecko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
Hofheimer Straße 21, 97461 Hofheim in Unterfranken, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
18 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovisko: Hofheim - nástup možný ihneď - nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú

Aktuálne hľadáme

2 CNC – frézarov
Jazyk: nemčina (základné znalosti)

Nižšie uvádzame naše požiadavky na vás, aby ste v našom tíme mohli spolupracovať ako odborní pracovníci.

CNC frézar (3 resp. 5 osi), obrábací mechanik ( m/ž):

- všeobecné znalosti: čítanie a porozumenie technických nákresov, matematické chápanie
- ideálne so znalosťami CAD
- znalosti obsluhy CNC a programovania (riadenie Mazatrol)
- manipulácia so skúšobnými a meracími zariadeniami.

Vo všetkých oblastiach si ceníme starostlivú a presnú prácu našich pracovníkov.

K vašim silným stránkam patrí vlastná iniciatíva, schopnosť samostatne pracovať a myslieť vo vašej špecializácii.

Spôsob práce:

- 2-3 týždne vrátane práce v sobotu (8-10 hodín pracovnej doby)
- potom 2 týždne voľna (cesta domov – hodiny voľna zaplatené)
- dovolenka 26 dní v roku
- počet odpracovaných hodín vedený digitálne.

Hodinová mzda: 18,00 EUR

Ubytovanie podľa dohody s konateľom (spoločné ubytovanie v budove spoločnosti).

Informácie o výberovom konaní

Kontakt

Žiadosti o prijatie prosíme poslať emailom na adresu: [email protected]

König Präzisionstechnik GmbH
Hofheimer Strasse 21
97461 Hofheim – Lendershausen

[email protected]
www.koenigpt.de

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

CNC frézar, obrábací mechanik

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4328276  Dátum zverejnenia: 12.5.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 18 EUR/hod.