Kuchár / Chef de Partie (ž/m) na 100 % uväzok a výpomoc podľa potreby - Švajčiarsko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
Švajčiarsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Od 3 320 EUR/mesiacPoznámka: Plat sa vypláca vo švajčiarskych frankoch (CHF). Základná zložka mzdy (brutto): V závislosti od kvalifikácie od 3 477,00 CHF do 4 500,00 CHF / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracoviska: Lucern, Zug, Curych, Aargau, St.Gallen, Bern a Basileji - nástup možný ihneď

Ako inovatívny rodinný podnik so 40-ročnými skúsenosťami v oblasti gastronómie a hotelierstva sú pre Remimag Gastronomie AG pôžitok a vášeň na prvom mieste.

Remimag Gastronomie AG je úspešný švajčiarsky rodinný podnik v oblasti gastronómie/hotelierstva s hlavným sídlom v Rothenburgu LU. Zamestnávame približne 620 ľudí v celkovo 28 hoteloch a reštauráciách v oblastiach Luzern, Zug, Zürich, Aargau, St.Gallen, Bern a Basel.

Do našich zaujímavých a živých prevádzok hľadáme ihneď alebo po dohode pracovité a motivované osobnosti ako

- kuchár / Chef de Partie (ž/m) 100 % a výpomoc podľa potreby.

Tvoje úlohy:

- Výroba a vyhotovenie studených a teplých jedál
- Zodpovednosť za Mise en Place
- Dodržiavanie a prevádzanie nášho konceptu hygieny
- Podieľanie sa na všetkých procesoch a pracovných metódach v našej výkonnej kuchyni

Všetky uvedené výhody môžeš využiť:

- Flexibilné modely pracovného času ako 4-dňový pracovný týždeň, pracovné miesta na čiastočný úväzok vhodné pre rodiny atď.
- Možnosť postupu v našej Remimag-rodine
- Interný program ďalšieho vzdelávanie a rozvoja
- 30% zľava na konzumáciu až pre 4 osoby, platí vo všetkých prevádzkach
- Vital-prémia, 2x ročne pri neprerušení práceschopnosti
- Prémia za sprostredkovanie, až do výšky CHF 2‘000 za úspešne sprostredkovaných zamestnancov
- Doplnkové úrazové poistenie (100% od 1. dňa úrazu)
- Podpora pri všetkých administratívnych postupoch pri nástupe do zamestnania vo Švajčiarsku
- Ubytovanie je k dispozícii v niektorých našich prevádzkach, radi ti pomôžeme aj pri hľadaní externého ubytovania.

Informácie o výberovom konaní

Kontakt

Chceš viac ako len pracovné miesto? Tak u nás si celkom správne. V pestrom, vývojaschopnom a bezpečnom pracovnom prostredí máš možnosť uskutočniť tvoju vášeň pre pohostinstvo.

Ďalšie informácie nájdeš na adrese: https://jobs.remimag.ch/stellenangebote.html

Tešíme sa na tvoju kompletnú online žiadosť alebo žiadosť zaslanú emailom na adresu [email protected]

Uchádzať sa na stránkach zamestnávateľa:

Remimag Gastronomie AG
Buzibachring 10
6023 Rothenburg
Švajčiarsko

[email protected]
www.remimag.ch

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Tvoj profil:

- Vzdelanie v oblasti gastronómie je výhodou
- Rozsiahle skúsenosti získané ako kuchár
- Máš základnú ústnu znalosť nemčiny, znalosť iných jazykov je výhodou
- Priateľské, profesionálne vystupovanie orientované na zákazníka a služby

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4332434  Dátum zverejnenia: 18.5.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 3 320 EUR/mesiac