Elektromechanik - až 28 000 Kč - pouze ranní směna

Medical Technologies CZ a.s.

Místo práce
Křižíkova, Benešov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
20.08.2018
Mzdové podmínky (brutto)
28000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Diagnostika a nastavení elektronických desek a přístrojů
• Opravy závad a předcházení chybám
• Provádění příslušných záznamů (kontrola, oprava, neshoda)
• Aktivní vyhledávání možných zlepšení

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Pouze ranní směna
• 5 týdnů dovolené
• Po zkušební době vyplácíme k základní mzdě výkonnostní příplatek
• Roční příspěvek 10 000 tis. Kč formou Kafetérie (po 1. roce navýšení příspěvku na 16 000 tis. Kč)
• Vánoční odměny
• Možnost přivýdělku formou přesčasů
• Stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištění
• Zdarma občerstvení na pracovišti – káva, čaj, voda
• Účast na firemních akcích (firemní pobyty, sportovní akce, vánoční večírky)
• Výborná dopravní dostupnost – sídlíme v blízkosti autobusového i vlakového nádraží
• Možnost kariérního růstu
• Nově vybavené pracoviště
• Přátelský kolektiv, čisté a klidné pracovní prostředí
• a další zajímavé benefity

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

elektromechanik

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Schopnost číst technické výkresy
• Pečlivost, spolehlivost, ochota pracovat v týmu
• Chuť učit se nové věci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma Medical Technologies CZ a.s. se od roku 1993 zabývá zakázkovým vývojem zdravotnických prostředků pod značkou BTL a zakázkovou výrobou elektronických komponentů. V současné době jsou produkty prodávány ve více než 80-ti zemích světa prostřednictvím nasmlouvaných partnerů.
Hlavní aktivitou firmy je vývoj přístrojů pro rehabilitaci a kardiologii. V oblasti rehabilitace se řadíme ke světové špičce mezi tři hlavní světové firmy tohoto oboru. V oblasti kardiologie firma vyvinula rozsáhlou řadu přímopíšících EKG, které získávají dobré pozice na světovém trhu.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3420852  Dátum zverejnenia: 17.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 28000