Obsluha plastikářského lisu

MEGATECH Industries Jablonec s.r.o. (MPSV)

Na Hutích 1972, 466 01 Jablonec nad Nisou, Okres Jablonec nad Nisou
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
13800 - 16300 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu (81420)

Pracoviště a kontakty

Firma:MEGATECH Industries Jablonec s.r.o., IČ 28259114
Pracoviště:Na Hutích 1972/19, 466 01 Jablonec nad Nisou 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 13800 do 16300 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
ZŠ/SO vzdělání
praxe v plastikářském průmyslu výhodou
zdravotní způsobilost práce v noci
pracovitost, spolehlivost, učenlivost

Nabízíme:
hlavní pracovní poměr na pracovní smlouvu v automobilové společnosti - NEJEDNÁ SE O AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁVÁNÍ
nepřetržitý režim 12-ti hodinových směn (2 ranní, 2 noční, 4 dny volno)
práce vhodná i pro ženy
nástupní mzda 13 800,- Kč hrubého, po zapracování až 16 300,- Kč hrubého:
NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK (odměna za nástup do pracovního poměru): po 1 měsíci 1 000,- Kč, po zkušební době 2 000,- Kč (podmínky: docházka bez nemocí, lékařů, neomluvených absencí)
pracovní poměr nejprve na dobu určitou, následně možnost prodloužení na neurčito
stravenky 70 Kč (12-ti hodinová směna = 2 stravenky)
dovolená 5 týdnů
věrnostní odměna
příspěvek na penzijní připojištění
odměna za hospodářské výsledky (2x ročně odměna ve výši 2 000 Kč)
místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou
příjemné pracovní prostředí

Náplň práce:
vizuální kontrola vyrobených plastových dílů
drobné montážní práce
zabalení výrobku podle balícího předpisu
vyplňování příslušné dokumentace na pracovišti

Poslední změna:2016-11-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou

číslo volného místa: 10980370707

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2804040  Dátum zverejnenia: 9.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 13800 - 16300 Kč/měsíc