Referent/ka stevebního úřadu - životního prostředí

Město Kostelec nad Orlicí (MPSV)

Palackého náměstí 38, 517 41 Kostelec nad Orlicí, Okres Rychnov nad Kněžnou
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (3343)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Kostelec nad Orlicí, IČ 00274968, http://www.kostelecno.cz
Pracoviště:Palackého náměstí 38, 517 41 Kostelec nad Orlicí

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 24000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Uzávěrka přihlášek 31.10. 2016 ve 12:00 hodin.
Přihlášky předat na podatelnu MÚ nebo posílat na adresu Městský úřad, Palackého náměstí 38, Kostelec nad Orlicí.
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ VYVĚŠENO na úřední desce www.kostelecno.cz.
- VŠ vzdělání (studijní program Ekologie a ochrana prostředí, obor ochrana životního prostředí/ obor odpadové hospodářství / obor ochrana a tvorba krajiny)
- výhodou osvědčení zvláštní odborné způsobilosti pro výkon správních činností v hospodaření s odpady a nakládání s obaly nebo pro výkon správních činností v ochraně ovzduší
- praxe v oboru výhodou
- znalost zákona č. 185/2001 Sb., zákon o odpadech a o změně některých dalších zákonů (v platném znění)
- znalost vyhlášky Ministerstva životního prostředí č. 93/2016 Sb., o Katalogu odpadů (v platném znění)
- znalost vyhlášky Ministerstva životního prostředí č. 383/2001 Sb., o podrobnostech nakládání s odpady (v platném znění)
- znalost zákona č. 201/2012 Sb., o ochraně ovzduší, ve znění pozdějších předpisů (v platném znění)
- znalost zákona č.500/2004 Sb., správní řád (v platném znění)
- znalost zákona č. 200/1990 Sb., o přestupcích (v platném znění)
- samostatnost, důslednost, flexibilita, komunikativnost, asertivní jednání
- znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B
- splnění podmínek § 4 zákona č. 312/2002 Sb., úřednících územních samosprávních celků a o změně některých zákonů (v platném znění).

Poslední změna:2016-10-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rychnov nad Kněžnou

číslo volného místa: 11555440736

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2759489  Dátum zverejnenia: 11.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15000 - 24000 Kč/měsíc